O firmie

Automaty do napojów w Łodzi

Firma KOFEINA działa na rynku vendingu od 1999 roku. Ciężka praca zaowocowała i dzisiaj możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem i znakomitymi wynikami. Kilkadziesiąt tysięcy produktów jest co miesiąc sprzedawanych poprzez nasze automaty do zimnych i gorących napojów, słodyczy i innych przekąsek. Jesteśmy operatorem niezależnym i dlatego możemy dokładnie odpowiedzieć na Państwa potrzeby, stosując w jednym automacie do słodyczy lub napojów, produkty różnych, nawet konkurujących ze sobą firm, np. Pepsi i Coca-Cola. KOFEINA to prężny, komunikatywny i profesjonalnie przygotowany zespół młodych pracowników. Zawsze służymy pomocą, uwzględniamy wszelkie uwagi oraz sugestie płynące ze strony Klienta.

Serwis automatów do kawy – profesjonalna obsługa

Nasze automaty do kawy i dystrybutory wody pitnej pracują 24h na dobę. Do obsługi konkretnego urządzenia wyznaczony jest jeden, stały zespół serwisantów, który się Państwem opiekuje i pracuje przy wszystkich automatach, zarówno do kawy oraz zimnych napojów, jak i słodyczy. Nasza firma zapewnia :

  • przywóz i montaż automatów do przekąsek i napojów w Łodzi
  • bezpłatny serwis
  • fachowe doradztwo

Montaż i serwis automatów do kawy

Twój automat uległ awarii? Żaden problem! Oferujemy bezpłatny montaż oraz serwis automatów do napojów w Łodzi. Czas reakcji naszego serwisu wynosi maksymalnie 3h.